Blog

Trzy teledyski, które sprawią, że zapragniesz polecieć na Islandię

Oto esencja Islandii w trzech wideoklipach. One sprawią, że zapragniesz polecieć na Islandię i poczuć jej magiczny klimat!

Hey, I am in love… with ICELAND! Oto teledysk, w którym się zakochaliśmy i nałogowo oglądaliśmy przed naszą przeprowadzką do Islandii. To on nas tak bardzo pozytywnie nakręcał i pozwolił wierzyć, że nasze marzenia się spełnią! 🙂 Jest zwariowany i niesamowicie energetyczny – dokładnie tak, jak cała Islandia!

Arcydzieło, sztuka. Muzyka i obraz dobrane perfekcyjnie i jest to nasza ulubiona islandzka piosenka. Vor í Vaglaskógi w oryginale zaśpiewana przez Vilhjálmur Vilhjálmsson, jednak gdyby nie zespół Kaleo, chyba nigdy byśmy jej nie poznali i się nią nie zauroczyli. Piękna interpretacja i wyjątkowy, islandzki klimat.

Zapewne jeszcze nie mieliście okazji zaśpiewania najtrudniejszego karaoke na świecie? Ale teraz śmiało, razem z Steinþórem macie ku temu okazję! Jest to hit stworzony przez organizację turystyczną Inspired by Iceland, która pokazuje piękne zakątki Islandii, podpowiada jak prawidłowo się zachowywać oraz poducza islandzkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *